Všichni milovníci techniky, robotiky a programování pozor – od října opět startuje kroužek „Technika je hra!“ pod vedením lektorů z VŠB-TU Ostrava. Tentokrát budou lekce probíhat každý druhý pátek od 14:00 do 17:00 hod. První lekce se uskuteční už příští týden 2.10., pak za dva týdny 16.10., 30.10. a tak dále… Pokud byste náhodou měli problém stíhat začátek, nic se neděje, lekce jsou dostatečně dlouhé, takže i při pozdějším příchodu si techniky užijete až až!

Kurz je určen pro všechny se zájmem o elektrotechniku, robotiku a programování ve věku 6-15 let, případně i starší. Lektoři z VŠB-TUO si pro Vás nachystali opět zajímavý program, kde si vyzkoušíte vše od manuálních činností přes konstrukční práce až po programování, chybět nebude ani 3D tisk a další. Lekce se budou konat tradičně ve Společném výzkumném a monitorovacím centru TRIANON a VŠB-TUO (SVMC) v sídle spolku na adrese Na Horkách 1701/23. Cena kurzu je stanovena 1100,- Kč/rok.

Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím SVČ Amos na tomto odkaze https://www.svcamos.cz/akce-a-kurzy/2906-technika-je-hra

První lekci je možné navštívit zkušebně zdarma, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na Vás!