Stejně jako v loňském roce si pro Vás spolek TRIANON ve spolupráci s VŠB-TUO  a DDM Český Těšín připravil další ročník technického kroužku!
V letošním školním roce bude kroužek probíhat trochu v jiném režimu. Lekce se budou konat každý druhý týden vždy ve středy od 15:00 do 18:00 s tím, že první lekce se uskuteční ve středu 24.10.2018. Místo konání je stejné – budova SVMC v objektu TRIANON,z.s. na ul. Na Horkách 1701/23, kterou však po rekonstrukci jen tak nepoznáte (viz odkaz https://www.ostrianon.cz/projekty/)
Lektorem kroužku bude opět Ondřej Petr – student VŠB-TUO, který si pro letošek připravil další zajímavý a zábavný program. Navíc si přivede ještě i posilu, takže v plánu je výuku rozdělit do dvou skupin – začátečníci a pokročilí, z nichž každá bude mít upravenou náplň práce podle zvládnutých znalostí a dovedností. Uvítáme tedy i jakékoliv nováčky, kteří by měli o kroužek zájem.
Z organizačních důvodů a splnění předpisů bozp aj. bylo pro letošek dohodnuto, že všichni účastníci kroužku se budou přihlašovat prostřednictvím DDM Český Těšín, kde zaplatí také roční poplatek za kroužek ve výši 1.000,- Kč. Pro přihlášení do kroužku kontaktujte prosím zodpovědného pracovníka DDM p. Michaelu Gańczarczykovou (Michaela.Ganczarczykova@ddmtesin.cz).
Těšíme se na Vás!