Ekoplakát je mezinárodní výtvarná soutěž žáků a studentů z České republiky, Slovenska a Polska. Účelem soutěže je podněcovat v dětech a mládeži ekologické cítění a pozitivní vztah k ochraně přírody a k udržitelnému rozvoji.

Hlasujte o nejlepší ekoplakát 2017 národního kola v komentářích na konci stránky. Nejdřív zadejte do komentáře číslo a název vámi vybraného ekoplakátu v galerii níže, do dalších kolonek Vaše jméno a mail (nebude zveřejněn) a do poslední kolonky uveďte správnou odpověď v číslicích z důvodu ochrany proti spamu, poté klikněte na tlačítko „Vložit komentář“. Komentář čeká na schválení administrátorem webu, proto může být zveřejněn až následující pracovní den.

Hlasování ukončíme v pátek 8. 9. 2017 ve 12 hod. Po tomto datu již nebudou započítány další hlasy.

Soutěžní výsledky zde zveřejníme v září. Děkujeme za vaše hlasy!

Aktivitu dlouhodobě podporuje město Český Těšín.

Nejdřív zadejte do komentáře číslo a název vámi vybraného ekoplakátu v galerii výše, do dalších kolonek Vaše jméno a mail (nebude zveřejněn) a do poslední kolonky uveďte správnou odpověď v číslicích z důvodu ochrany proti spamu, poté klikněte na tlačítko „Vložit komentář“. Komentář čeká na schválení administrátorem webu, proto může být zveřejněn až následující pracovní den.

Děkujeme za Váš hlas!