Zdroj: Moravskoslezský kraj

Dne 9.9.2020 byly předány Ceny hejtmana kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019 a titul Osobnost Moravskoslezského kraje. Spolek TRIANON přijal pozvání a zúčastnil se slavnostního večera jako jeden z přihlášených subjektů v kategorii organizace veřejného sektoru. Ceny byly udíleny již po jedenácté a opět zde byla řada subjektů, kterým není lhostejné jejich okolí a které v rámci své běžné činnosti dělají také spoustu aktivit navíc ve prospěch místní komunity či životního prostředí.

V kategorii obcí s rozšířenou působností město Krnov, mezi firmami se umístily společnost AKORD&POKLAD (do 50 zaměstnanců),  Technické služby Karviná (do 250 zaměstnanců) a společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (nad 250 zaměstnanců). V kategorii organizace veřejného sektoru zvítězila organizace MENS SANA (kategorie do 50 zaměstnanců) a Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark (kategorie nad 50 zaměstnanců). Letos poprvé byla udělena cena v kategorii mikropodniky, živnostníci, spolky, kterou získalo družstvo VIKTORINA LOCA podporující lokální produkci, bezobalové hospodářství apod.

Také TRIANON neodešel s prázdnou a obdržel diplom za 2. místo v kategorii organizace veřejného sektoru do 50 zaměstnanců. Za pozvání i ocenění děkujeme, velice si toho vážíme a těšíme se na další ročníky!